Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Nasz Zespół


 

Michalina Gajda – pseudo: Misia. Nasza ruda Pani dyrektor o znakomitych umiejętnościach kierowania zespołem. Dzięki niej cała ekipa ,,Inicjatywy” czuje się jak w domu. Poza urokiem osobistym dysponuje również doświadczeniem w doradztwie zawodowym i pedagogice, dlatego każdy uczestnik projektu może liczyć na jej ciepło i wsparcie w trudnych sytuacjach.

Izabela Hojka-Zabawa – pseudo: Kuna – Królowa spraw administracyjnych o silnych umiejętnościach organizacyjnych. Umiejętności te wynikają z doświadczenia w doradztwie zawodowym i wykształcenia w dziedzinie zarzadzania. Dzięki Pani Izabeli wszystkie sprawy formalne są dopięte na ostatni guzik.

Paweł Lipiński- Pafoł – specjalista ds. reintegracji. Z wykształcenia informatyk, w praktyce prawa ręka wszystkich pracowników oraz uczestnikow projektów. Paweł jest znany wszystkim dotychczasowym uczestnikom projektów jako dobry człowiek i przyjaciel. Swoim pozytywnym nastawieniem do pracy motywuje wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie.  

Sebastian Blicharz- Seba – Animator Lokalny. Człowiek energiczny o świetnych umiejętnościach komunikacyjnych. Swoją energią zaraża każdego, dlatego zajęcia z nim są świetną zabawą. Każdy uczestnik może liczyć z jego strony na indywidualne traktowanie i motywującą rozmowę. Poza zabawianiem ludzi, Sebastian zajmuje się fizjoterapią, dlatego każdy uczestnik może czuć się nie tylko komfortowo ale i bezpiecznie w jego towarzystwie.

Klaudia Mańka- Social Media Ninja – Animator Lokalny, chodzące brązowookie szczęście. Klaudie cechuje niesamowite podejście do człowieka i nieoceniona organizacja pracy, co z pewnością odczuje każdy uczestnik zajęć. Poza zaraźliwym uśmiechem, Klauda dysponuje dużym doświadczeniem w organizacji projektów i kreatywnością, dlatego z pewnością pomoże każdemu, kto nie znalazł jeszcze pomysłu na siebie.

Ania Caban  - Opiekun uczestnika. Ania ma wieloletnie doświadczenie w pracy socjalnej, dzięki temu będzie potrafiła zadbać o najróżniejsze aspekty życia naszych uczestników i wspierać ich pokonywaniu trudności.Ania jest nieustraszoną twardzielką o miękkim sercu dla ludzi i zwierząt, dlatego wszyscy mogą czuć się przy niej dobrze i pewnie.

Kasia Grolik – Wiceprezes - fundacyjna mama. Nikt kto ją poznał nie mógł przejsć obok obojętnie. Kasia jest wulkanem enegi, który zrzesza ludzi wokół siebie. Dzięki niej fundacja kojarzy się wszystkim z ciepłym i bezpiecznym miejscem dla każdego. W swojej pracy kieruje się pasją i chęcią niesienia pomocy każdemu, kto jej potrzebuje.

Ksenia Kasprzycka- Sobczyk- opiekun uczestnika projektu z chodzącym niezdiagnozowanym ADHD. Dbająca o każdy czysty kąt w Fundacji, miłośniczka ogrodnictwa- rośliny nie mają przed nią tajemnic. Dobra ciocia naszej Fundacji.

Ania Piotrowska- artykuły, kruczki prawne to jej chleb powszedni. Zawsze gotowa na linii merytorycznego frontu Fundacji.

Wiola Bensz- metr siedemdziesiąt miłości do psów. Ma swój oryginalny styl w ubieraniu się, ale też i w prowadzeniu uczestnika projektu. Obdarzona wielkim talentem wokalnym.

 

Nasz Zespół

Utworzono dnia 08.02.2019, 14:01

Nasz zespół w okrojonym składzie

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny